Заходи, які зігріють твоє серце 14 лютого❤️

Святкуєте ви День закоханих чи ні, в будь-якому випадку можна провести цей день цікаво. Багато хто починає готуватися до свята заздалегідь і більшість цікавих заходів відбудуться саме 14 лютого. Ми дізналися про все, що буде відбуватися в Мелітополі напередодні свята і в сам День святого Валентина.

1)Хол ЦКіД Таврійського державного агротехнологічного університету.

Приходь разом зі своєю другою половинкою. Зроби романтичне фото на згадку про цей день. І в тебе з’явиться шанс виграти мега крутий приз від Студентського комітету ТДАТУ

2)1,2,5 корпус Таврійського державного агротехнологічного університету
Акція від Профбюро ТДАТУ.
Встигни сфотографуватися з тематичним плакатом та викласти фото в соцмережу з відміткою @profcom_tdatu, щоб гарантовано отримати солодкі призи.

3)Незабаром День всіх закоханих! ❤️ Вже обрали подарунок для другої половинки? А ось факультет економіки та бізнесу й енергетичний факультет вирішили влаштувати вам святкову велику перерву!
14 лютого об 11:20 чекаємо на вас у холі 2-го корпусу. Можливо саме там ти зустрінеш своє кохання..💑

4)13 лютого підсумки фотоконкурсу від факультету “Інженерії та комп’ютерних технологій”

Детальніше за цим слідкуйте на сторінці Факультету ІКТ у Instagram

​​ 5)Проведи цей День Святого Валентина разом з молодіжний центром «People.ua” – Мелітополь. 💕

На тебе чекають романтична атмосфера, яскраві фотозони, солодкий Candy Bar, перегляд романтичної комедії та розважальна програма!