Як студенти Таврійського ДАТУ святкували День вишиванки

🗓 Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній День вишиванки – свято, що покликане зберегти народні традиції створення та носіння вишитого одягу. Свято має неабияке значення для всіх українців, зокрема для нашого університету.
🎞 Студенти ТДАТУ із задоволенням підтримали ініціативу прийти в цей особливий день у вишиванці. За день соціальні мережі переповнились різноманітними фотознімками у вишиванках студентів, викладачів, адміністрації та інших представників університету із позначкою #ДЕНЬВИШИВАНКИУ_ТДАТУ. Робочий день став насиченим яскравими фарбами, посмішками та привітаннями.
🌳 Ввечері у міському парку культури та відпочинку ім. Горького студенти ТДАТУ долучилися то традиційного «Параду Вишиванок». Тут зібрались представники усіх навчальних закладів та просто містяни. На учасників параду чекав святковий концерт з живою музикою, танцями та іншими розважальними номерами.
🙋🏼‍♀️ Протягом дня радо було спостерігати величезну кількість студентів, що вдягли вишиванки. Це говорить про національно-патріотичну свідомість молоді міста Мелітополь.
🇺🇦 Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. В будь-який інший день одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна!