Участь активістів ТДАТУ в обговоренні “Хортиця: видатна історія – велике майбутнє”

В Запоріжжі відбувся другий етап обговорень в рамках всеукраїнської дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє».
🗓 30 квітня, була презентована концепція та проєкт реконструкції Музею історії запорозького козацтва та Кургану єдності України. У дискусії взяли участь представники Міністерства культури та інформаційної політики, обласної влади, розробники проєкту, відповідні експерти та студенти.
🗣 До обговорення були запрошені усі охочі. Студенти ТДАТУ у складі Запорізької обласної студентської ради не залишились посторонь і також взяли активну участь в обговоренні!
🙋🏼‍♀️ Активісти Таврійського ДАТУ небайдужі до історичних пам’яток та зацікавлені у тому, аби підвищувати рівень історичної грамотності серед молоді.