Студенти ТДАТУ долучилися до проведення еко-пікніку

21 травня вперше в Мелітополі відбувся екопікнік на території ЕКО-ПАРК. Метою заходу було закликати відвідувачів бережно ставитись до навколишнього середовища, всіляко підтримувати чистоту та порядок.
📌 На території було розміщено 10 точок для дозвілля за різними вподобаннями. Студенти ТДАТУ привітливо зустрічали гостей та допомагали орієнтуватися за розкладом та локаціями.
🗣 Зі словами привітання до гостей звернулись ректор ТДАТУ ім. Моторного Володимир Миколайович Кюрчев та перший заступник мера Ірина Рудакова, яка є ініціатором благоустрою ЕКО-ПАРКу в нашому місті.
🤾🏼‍♀️Для гостей виступали вихованці різноманітних секцій: гімнастики, легкої атлетики, баскетболу та інші. Були представлені майстер-класи з йоги та скандинавської ходьби. Всі бажаючі могли сфотографуватись на фото-зоні, яку підготували студенти факультетуАТЕ. Кафедра «Харчові технології» презентувала способи, як забезпечити здорове та смачне харчування без зайвих витрат.
📲 Під час святкування було презентовано нову функцію у додатку Melitopol Smart City – екомоніторинг, що дозволяє визначити рівень забруднення повітря та води.
🌱 Еко-свято пройшло весело та гучно. Кожний відвідувач знайшов заняття до душі, а також підчерпнув нових знань та вражень. Варто зауважити, що шаленої популярності набирає все, що має приставку «еко»: еко-сумки, еко-одяг, еко-посуд тощо. Еко-напрямок – найпотужніший тренд сьогодення направлений на те, аби зробити світ чистішим та безпечнішим.
💚 Тож будь в тренді, будь ЕКО!