Студенти ТДАТУ долучились до прибирання міста Мелітополь

🗓 27 травня 160 мелітопольців стали учасниками акції «Зробимо наше місто кращим», серед яких 120 студентів ТДАТУ. У розпал робочого тижня небайдужі містяни вирішили спільними зусиллями очистити територію лісопарку після недобросовісних відпочивальників.
🌳 Лісопарк – одне з найулюбленіших місць відпочинку та дозвілля. При цьому не всі люблять прибирати за собою, так що після вихідних і свят зелена зона виявляється захаращена.
👷🏼Нещодавно комунальники облаштували місце збору сміття – огородили ділянку листами з профнастилу, передбачалося, що відпочиваючі будуть залишати всередині пакети зі сміттям, але нажаль, це роблять не всі. Багато залишають прямо на землі багато папірців, пляшок, недоїдків, пакетів.
🚮 Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 200 мішків сміття. Таке неможливо проігнорувати. Тому відтепер інспектори відділу благоустрою та екології будуть регулярно навідуватися в лісопарк і за сміття, залишене в зеленій зоні, складати протоколи і притягати до адміністративної відповідальності, розмір штрафу може скласти 1360 гривень.
❤️ Дякуємо активістам ТДАТУ за чуйність та дбайливе ставлення до стану міста Мелітополь!