Студентська рада ТДАТУ взяла участь у благодійній акції «Монетки дітям»

За ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти і науки України, благодійний фонд «Таблєточки» ? влаштував акцію на підтримку онкохворих дітей.
Акція тривала з 1 по 30 вересня.
Метою було зібрати монети номіналом 2️⃣5️⃣ копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з хворобою.
В 1,2,3 та 5 корпусах були розміщені спеціальні пляшечки, в яких усі охочі співробітники та студенти університету збирали монетки
Разом з викладачами кафедри фінансів, обліку і оподаткування представники студентської ради університету доставили пляшки до Ощадбанку? Співробітники банку в свою чергу передадуть усі вилучені кошти до Національного банку України.
Дуже цінно, коли і студенти, і викладачі беруть активну участь у благодійних заходах.
Давайте і надалі не залишатись осторонь ?