Спорт, День Народження, Майбутні Абітуріенти…

Спорт, День Народження, Майбутні Абітуріенти…

Доброго дня)

По-перше хочу привітати всіх студентів із закінченням першого тижня ПМК.

24 жовтня найстарішому факультету нашого університету виповнилося 87 років.
З нагоди Дня народження механіко-технологічного факультету в холі Центрального корпусу відбулось свято. На великій перерві кожен, хто прийшов привітати МТФ з Днем народження зміг скуштувати солодощі.

24 жовтня співробітники кафедри публічного управління, адміністрування та права організували тематичний захід , присвячений Міжнародному дню ООН.
Викладачі кафедри ознайомили містян з Цілями сталого розвитку ООН. Було виявлено, що з представлених 17 цілей сталого розвитку найбільш важливими та хвилюючими для пересічних мелітопольців стали такі як “Міцне здоров’я”, “Якісна освіта” та “Гідна праця та економічне зростання”.

19 жовтня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось масштабне свято для майбутніх абітурієнтів.

23 жовтня на кафедра фізичного виховання і спорту пройшла спортивна спартакіада на якій студенти змагалися в таких дисциплінах: легка атлетика, міні-футбол, баскетбол, волейбол та перетягування канату. Перше місце зайняв факультет МТФ, друге АТЕ, третє ФЕБ. Факультет ЕКТ не допустили до змагань.

Підпишись на сторінку у Facebook

Facebook ТДАТУ