Школа волонтерства в Мелітополі. Наші студенти у числі учасників, організаторів та спікерів

🗓 25-26 вересня було реалізовано захід від Української Волонтерської Служби Школа Волонтерства в Мелітополі – національна навчальна програма для всіх, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста.

🙋🏼 Учасниками стали 22 активісти міста, які цікавляться волонтерською діяльністю та хотіли б спробувати себе у цьому напрямку.

👔 Два дні промайнули швидко, але учасники дізналися, що таке волонтерство, історію розвитку волонтерства, про мотивацію для волонтера, почули розповіді спікерів, зокрема досвідом роботи в громадській діяльності поділилися:
– Микита Семенов – голова Студради ТДАТУ та голова комітету культури, спорту та туризму молодіжного парламенту І скликання
– Ольга Леонтьєва – Голова ГО «Мелітопольська волонтерська група ПАТРІОТ»
– Тетяна Довженко – волонтерка по розвитку донорського руху в Мелітополі та районі
– Володимир Міщенко – представник скаутської організації ПЛАСТ в місті Суми.

👩‍🎓Серед організотарів заходу студентки ТДАТУ: Волкова Ілона та Мазурова Ірина.

🌳 Найбільш продуктивною була практична частина тренінгу – участь у волонтерській акції. Учасники, тренери та організатори разом влаштували еко-толоку в лісопарковій зоні міста.
Два дні учасників навчали неймовірні тренери з Одеси – Марущенко Ганна та з Сум – Хорунжий Артур

🇩🇰 Ініціатива підтримується в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.