Перший етап конкурсу «Агрополітичні дебати». Визначено переможців, які переходять у другий тур.

🇺🇦 За ініціативи проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» в аграрних закладах вищої освіти проводять конкурс «Агрополітичні дебати», безпосередніми учасниками якого є студенти ТДАТУ.
💡Агрополітичні дебати є ефективною педагогічною технологією, яка сприяє розвитку логічного і критичного мислення, комунікативної культури та навичок публічного виступу.
🗓 26 травня відбувся перший етап конкурсу «Агрополітичні дебати». За умовами проведення конкурсу було організоване попереднє жеребкування, щоб визначитись, яку позицію займатиме кожна команда.
На обговорення було висунуто такі теми:
1. Придбання землі у власність або оренда – виклики і перспективи для аграрних підприємств і власників земельних ділянок в контексті відкриття ринку землі.
2. Державне управління в аграрному секторі – субсидування та інші форми підтримки або дерегуляція і фокус на моніторинг та дотримання стандартів.
3. Оптимальна структура аграрних підприємств в Україні – великі індустріальні аграрні підприємства або дрібні фермерські господарства.
4. Виробництво аграрної сировини або переробка – виклики і можливості (в контексті експорту та забезпечення внутрішнього споживання).
👩‍⚖️Неупереджено, справедливо та принципово оцінювало виступи журі у складі: помічник ректора з ОВР Ігор Миколайович Грицаєнко, проректор з наукової роботи Оксана Анатогліївна Єременко, заступники деканів з ОВР факультетів, голова студради університету Микита Семенов та голова наукового сектору Світлана Ускова.
🗣 За рішенням журі з кожної команди було обрано найкращого спікера:
МТФ – Кирило Кузьмін,
ЕКТ – Ян Котов,
ФЕБ – Олександр Пересипкін,
АТЕ – Єлизавета Семенюк.
🏆 А також журі відзначило двох найсильніших учасників, які переходять до другого етапу конкурсу: Кирило Кузьмін та Єлизавета Семенюк.
🎉 Дякуємо всім учасникам за кропітку роботу та активну участь! Вітаємо переможців та бажаємо успіху у наступних кроках!