Переможці в караоке конкурсі, День міста, Кубок Браташа та Підсумки конкурсу.

Доброго ранку! сподіваюся всі прокинулись і готові до наступного робочого тижня.

По-перше хочеться привітати нашу команду ТДАТУ з перемогою.
28 вересня на святі присвяченому дню народження молодіжного центру “PEOPLE.UA” відбувався караоке батл, на якому наша команда зайняла перше місце.

Команда ТДАТУ з координатором молодіжного центру PEOPLE.UA

Також хочеться відзначити, що день міста не проходить без наших студентів. У неділю 29 вересня на ярмарці міста молодь разом з викладацьким складом презентували досягнення нашого університета.

Другою подією в цей день є нагородження на головній сцені міста Бойка Миколи. Він разом з Кремнєвою Катериною написав проект, який переміг у міській програмі “Бюджет Участі”.

На турнірі з футболу імені Браташа перемогли студенти факультету АТЕ.

19го вересня біля 5го корпусу ТДАТУ пройшов захід приурочений Міжнародному Дню мира 🕊 Цього року це свято присвячено проблемам екології .

Дякуємо усім, хто брав участь 😘
Давайте робити наш світ краще разом 💚