Нагородження активістів на плановому засіданні Студради ТДАТУ

Нагородження активістів на плановому засіданні Студради ТДАТУ ?
? Перший місяць навчального року пройшов жваво та плідно. Тож за ініціативи голови Студради ТДАТУ, Микити Семенова, було нагороджено найактивніших представників студентського самоврядування за вагомий внесок в діяльність Студради ТДАТУ, розвиток молодіжної політики Мелітополя, високий професіоналізм та сумлінну працю. Відтепер на постійній основі діятиме система заохочення активістів.
??‍♀️ Методом голосування прийнято рішення про деякі зміни у складі Студради ТДАТУ, а саме:
– обрано голову профорієнтаційного сектора – Анастасія Фруслова;
– обрано заступника голови Студради ТДАТУ з міжнародних питань – Єгор Драголов;
– введенно нову посаду – заступник голови Студради ТДАТУ з з організаційних питань – Данило Мальцев .
? Були підведені підсумки роботи за місяць. Активісти визначились зі списком заходів, які реалізуються найближчим часом. Голови секторів та студрад факультетів отримали відповідні завдання на тиждень.
❤️ Бажаємо студентам досягнення поставлених цілей та міцного здоров’я!