Микита Семенов – новий голова Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ЗВО

🗓 20 – 21 травня на базі Сумського національного аграрного університету пройшов ХХІІ Зліт студентів-лідерів аграрної освіти, у якому взяли участь здобувачі ТДАТУ.
🏆 Це традиційний щорічний захід, до якого запрошують студентів, які показують відмінні результати в навчанні, стали переможцями або призерами всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, і представників студентського самоврядування.
😷 У зв’язку з карантинною ситуацією у країні зліт проведено онлайн за допомогою платформи «Zoom». Навіть у таких умовах здобувачі мали змогу поспілкуватися та обмінятися думками щодо розвитку аграрних наук в Україні.
🧑🏼‍🎓 Учасниками заходу стали понад 150 студентів з різних закладів вищої освіти аграрного спрямування. Вони поділилися своїми напрацюваннями і досягненнями за різноманітними напрямами.
🧑🏽‍💻 Модераторами дискусійних панелей були викладачі Сумського НАУ.
🤴🏻 Також у рамках зльоту відбулося об’єднане засідання представників студентського самоврядування, головою Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ЗВО було обрано Микиту Семенова.
👍🏻 Дякуємо організаторам і учасникам заходу за цікаве спілкування та корисний обмін думками! Вітаємо Микиту Семенова з новою посадою! Бажаємо нових звершень!