Квест “Ніч у музеї” на честь міжнародного дня музеїв

Студенти ТДАТУ відчули себе героями фільму «Ніч у Музеї»
📽 На честь Міжнародного дня музеїв 18 травня Студентське профбюро за підтримки музею історії університету провели незвичайну гру. Квест, розроблений  за мотивами фільму «Ніч у музеї» з Беном Стіллером у головній ролі, викликав в учасників хвилю захоплюючих емоцій.
🗝 Квест проходив у Музеї історії Університету о 19:30. Учасники опинилися закритими у музеї та мали віднайти код, аби відчинити двері. За перемогу боролися 3 команди студентів, які мали пройти 5 станцій. Кожна станція передбачала цікаве завдання, серед яких були: ребуси, архаїзми, задачі на логіку, питання на знання історії університету та співвідношення старих речей з їхніми назвами. Вірне виконання завдання допомагало віднайти правильну цифру. Складаючи цифри по порядку, студенти отримували код, який мав вивести їх з музею.
🏃🏻‍♂️Учасники квесту «Ніч у музеї» проявили неабияку ерудицію та спритність. Також порадували відмінним знанням історії університету та нестандартним мисленням. Після вдалого проходження квесту відбулась церемонія нагородження. Переможцем стала команда під назвою «228 бригада МТФ і Надя». Всі учасники отримали лист-подяку та невеличкі солодкі призи, а команда-переможець – смачний торт.
❤️ Дякуємо організаторам за таку ініціативу! Квест видався дуже класний та залишив багато вражень. Також дякуємо всім учасникам за вашу активність!