Активісти ТДАТУ у заходах до дня міста

🥳 25 вересня Мелітополь відзначив свій 237-й День народження. Щороку активну участь у святкуванні беруть ТДАТУ.
👩🏼‍🔬Кожен факультет презентував свої спеціальності та різні цікавинки, над якими працюють студенти під практичних занять.
💃🏼Всі бажаючі могли отримати вичерпну інформацію про навчання у ТДАТУ та сфотографуватися біля яскравої фотозони. Гарний настрій створювали творчі колективи Центру культури і дозвілля.
👑Керівництво міста та області також завітало до локації ТДАТУ. Саме Таврійський ДАТУ поважні гости відвідали першим серед міських закладів освіти. Делегацію очолив народний депутат Сергій Мінько, мер міста Іван Федоров, голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, та профільні заступники міського голови.
🥖Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев та студентська спільнота зустріли їх хлібом з сіллю. Здобутки Університету гостей приємно вразили.