А молодь все-таки читає !?

А молодь все-таки читає !?

Чи була у вас коли-небудь проблема із вибором книги?
Сьогодні поширеним є стереотип про молодь, яка зовсім нічого не читає, окрім дописів в соціальних мережах. Вважається, що вона просто «не вилазить» з своїх девайсів. Проте можна сміливо сказати, що це зовсім не так. Без сумніву, телефон чи комп’ютер – невід’ємний атрибут життя, проте і книги не менш важливі. Це можуть підтвердити рецензії та огляди книг у мережах Facebook та Instagram. Є чимало спільнот, де молодь розповідає про книги, наприклад, найбільш відома – «Зараз я читаю…».
Хочеться щось почитати, але не знаєш що, щоб було і цікаво, і давало інтелектуальний розвиток особистості? Наукова бібліотека, проаналізувала попит читачів нашої бібліотеки та користувачів ІНТЕРНЕТ та соціальних мереж. Читають все: і класику, і сучасні українську й світову літератури.
Найбільший попит на Андрія Любку, Макса Кідрука, Світлану Талан, Дару Корній. З зарубіжних авторів молодь обирає Стівена Кінга, Еріха Марію Ремарка, Агату Крісті. Пилом не припадає й класика: Віктор Гюго, Вільям Шекспір, Іван Франко, Олесь Гончар.
Фахівці бібліотеки підготувала консультативну виставку-адвайзер «Що читати сучасній молоді?». На виставці представлені як абсолютні бестселлери серед молоді (книги Пауло Коельо, Річарда Баха, Харукі Муракамі, Анни Гавальди), так і книги нових авторів, які стрімко набирають популярність: Айн Ренд із всесвітньо відомою книгою «Атлант розправив плечі», Мішель Бюссі із неперевершеними детективами, Габріель Зевін із своєю «Повсякденною логікою щастя», Енн Тайлер із зворушливим сімейним романом «Катушка синіх ниток».
Серед фаворитів української сучасної літератури представлені книги Макса Кідрука, Кузьми Скрябіна, Володимира Лиса, Ярослава Мельника . Не забули й про письменниць: романи Ірен Роздобудько, Наталії Гурницької, Софії Андрухович, Віри Вовк і Наталки Доляк без сумніву будуть до смаку гурманам читачам.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду виставки, яка розміщена на першому поверсі бібліотеки. Усі ці книги є у фонді нашої бібліотеки. Студентські роки – це саме той час, коли є чудова можливість познайомитися з хорошою книгою.
Хочеш змінити світ – почни із себе!

Кас’янова Т.О.,
провідний бібліотекар
абонементу художньої літератури

Підпишись на сторінку у Facebook

Facebook ТДАТУ